Cryptalloy

Všechny produkty Cryptalloy jsou certifikovány laboratoří SGS-TÜV Saarland Forster GmbH, coby plně funkční ochrana proti neoprávněnému přečtení RFID čipů na komerčních frekvencích 125kHz, 13,56 MHz a 900 MHz dle norem MILSTD-285 / NSA65-6 / IEEE299/EN50147-1. Speciální slitina zabraňuje nechtěné komunikaci RFID čipu ve vašem cestovním pase s okolím. Fólie bezpečně zajistí útlum a odraz elektromagnetického signálu z vysílače v okolí a dokonalé stínění RFID čipu uvnitř pasu. Fólie je pouhých 0,1 mm tenká, vodotěsná a odolná proti roztržení.

cryptalloy_TUV_DE1-e1372105568374  TUV_Cryptalloy_Cert_small1pauli_rfid_test

Technologii Cryptalloy vyvinula bavorská společnost Kryptonic Technologies, od svého uvedení na trh v roce 2005 získala ve svém segmentu na trhu signifikantní podíl. Fólie Cryptalloy začaly do svých výrobků zakomponovávat také výrobci značkového malého koženého zboží (peněženky, náprsní kapsy apod.). Provedení všech výrobků Cryptalloy se vyznačuje velmi vysokou pevností v tahu a snadnou manipulovatelností. Kromě standardní nabídky produktů Cryptalloy umíme navrhnout a dodat speciální bezpečnostní obaly stínící RFID pro jakékoliv produkty či zařízení dle vašeho přání.

Kromě obalů na pas Cryptalloy si z tohoto materiálu můžete zakoupit také stíněné obaly na kreditní bezkontaktní karty, další průkazy totožnosti nebo stíněné peněženky. Více informací najdete na stránkách www.cryptalloy.cz.